top of page

ELMAS DESTEKLEYİCİ

havelsan.png

HAVELSAN

Elmas Destekleyicimiz

HAVELSAN, Türkiye'nin önde gelen bilişim ve savunma sanayi şirketlerinden biridir. 1982 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan HAVELSAN, uzun yıllardır teknoloji ve savunma alanında önemli katkılar sağlamaktadır.

PLATİN DESTEKLEYİCİ

yatirimci_iliskileri_header.jpg

ATP Teknoloji

Platin Destekleyicimiz

ATP Yazılım ve Teknoloji A.Ş. olarak şirketlerin kritik iş süreçlerine yönelik kurumsal yazılım ve altyapı çözümleri geliştiriyoruz. Sürekli gelişim ve dönüşüm üzerine kurgulanmış sürdürülebilir organizasyon yapımızla kurumsal şirketlerin gerçek potansiyellerini açığa çıkarmalarına yardımcı oluyoruz. Sahip olduğumuz yenilikçi teknolojiler, yetkin ekip ve dikey uzmanlıklarla müşterilerimize esneklik, çeviklik ve rekabet avantajı kazandırıyoruz.

TG_HCKV_Slider_960x380px_dae845fd38.jpg

TIKLA GELSİN

Platin Destekleyicimiz

E-ticaret platformu Tıkla Gelsin®, TFI TAB Gıda Yatırımları çatısı altında kurulan mobil paket servis uygulamasıdır. Tıkla Gelsin®’e üye olan kullanıcılar, TFI TAB Gıda Yatırımları çatısı altında faaliyet gösteren Amasya Et Ürünleri® ve TAB Gıda bünyesinde bulunan Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Dönerci®, Usta Pideci® ve Subway® restoranlarının tüm ürünlerinin yer aldığı yüzlerce lezzete tek tıkla kolaylıkla ulaşabilmektedir. Tıkla Gelsin kullanıcıları aynı zamanda sevdikleri restoranlardan kendilerine özel sunulan kampanyalardan yararlanmakta ve verdikleri siparişlerde Tıkla Para kazanıp, daha sonra biriktirdikleri Tıkla Paralarla siparişlerini ödeme fırsatı da yakalamaktadır.

ALTIN DESTEKLEYİCİMİZ

1920x820-Inovatif.jpg

ASELSAN

Altın Destekleyicimiz

Aselsan, Türkiye'nin önde gelen savunma sanayi şirketlerinden biridir. 1975 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Aselsan, savunma ve güvenlik teknolojileri alanında geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

icann.jpg

ICANN

Altın Destekleyicimiz

ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers), internetin temel altyapısını yöneten ve denetleyen küresel bir organizasyondur. ICANN, internetin istikrarını ve güvenliğini sağlamak, internet kaynaklarını (örneğin IP adresleri ve alan adları) yönetmek, alan adı sistemini işletmek ve internetin dünya çapında yönetimini koordine etmek gibi görevleri üstlenir.

MİGROS

Altın Destekleyicimiz

Migros, Türkiye'nin önde gelen perakende zincirlerinden biridir. 1954 yılında İstanbul'da kurulan Migros, Türkiye'de perakende sektörünün gelişimine önemli katkılarda bulunmuş ve geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir.

TEKNOLOJİ DESTEKLEYİCİMİZ

hakkimizda-altsayfa.jpg

FİBABANKA

Teknoloji Destekleyicimiz

FibaBanka, Türkiye'de faaliyet gösteren bir bankadır. Grubunun kökeni 1957 yılına dayanmaktadır. 2010 yılında Bankalar Yasası kapsamında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'ndan (BDDK) gerekli izinleri alarak bankacılık lisansı alınmıştır. FibaBanka, perakende bankacılık, kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı, varlık yönetimi ve ödeme sistemleri gibi çeşitli finansal hizmetler sunmaktadır. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde şubeleri bulunmaktadır.

MEDYA İLETİŞİM DESTEKLEYİCİMİZ

78160a792e82cdae7394dc83d2581a613d632bb4.jpeg

TECHCAREER

Medya İletişim Destekleyicimiz

Techcareer.net, 2021 yılında hayata geçirilen “Türkiye’nin Teknoloji Yeteneği Platformu” olmayı hedefleyen bir kurumsal girişimdir.

Hem Türkiye’de hem dünyada yaşanan dijital yetenek açığı sorununa bir çözüm olabilmek amacıyla yeni dijital yetenekler yetiştiren ve bilişim sektöründe halihazırda çalışan adayları bir araya getiren bir platformdur.

Bthaber-logo.jpg

BTHABER

Medya İletişim Destekleyicimiz

BThaber, Türkiye'nin önde gelen bilişim ve teknoloji sektörüne odaklanan bir yayın organıdır. BThaber, bilgi teknolojileri, telekomünikasyon, yazılım, donanım, dijital güvenlik ve benzeri konularda güncel haberler, analizler, röportajlar ve sektördeki gelişmeleri takip eden bir yayındır. BThaber, aynı zamanda sektördeki uzmanların ve profesyonellerin görüşlerine de yer vererek okuyucularına kapsamlı bir bakış açısı sunar. Hem online platformu hem de basılı bir dergi olarak yayın yapmaktadır.

EĞİTİM DESTEKLEYİCİMİZ

gm1.jpg

BİLGE ADAM TEKNOLOJİ

Eğitim Destekleyicimiz

BilgeAdam Teknoloji olarak, geliştirdiğimiz bütün projelerde teknoloji seçimini müşterilerimizle beraber yaparız. Kullandığımız teknolojilerin ileriye dönük olarak ihtiyaçlara hangi oranda cevap verdiğini, seçilen teknolojiler için firmanızda ve piyasada yeteri kadar geniş bir danışman kadrosu bulunup bulunmadığını mutlaka değerlendiririz. Bu değerlendirmeler ışığında, genel olarak yazılım geliştirme altyapımızı MicroServices tabanlı oluşturmakla birlikte, aşağıdaki teknolojileri kullanmaktayız.

Palace_of_Westminster_from_the_dome_on_Methodist_Central_Hall_(cropped).jpg

BRITISH TIME 
DİL OKULLARI

Eğitim Destekleyicimiz

Eğitim Kurumumuz; kurulduğu günden bu yana İngilizce eğitimi alanındaki teknik, idari altyapı, donanım, yazılım ve mezun ettiği öğrencileri itibariyle hızlı gelişerek alanında sektörel lider konumuna gelmiştir.

Hedefimiz özellikle eğitim sektöründe, dünyadaki gelişmelere paralel olarak geliştirilen eğitim ve öğretim tekniklerini kursiyerlerimizle buluşturmak ve eğitim kalitesini en üst noktaya taşımaktır.

KARİYER DESTEKLEYİCİMİZ

home-banner.176454e6.png

ARCHITECHT

Kariyer Destekleyicimiz

Hikayemiz hem çok eskiye dayanıyor hem de çok yeni. Yıllar öncesine uzanan finans ve bankacılık uzmanlığımızı teknoloji ile harmanladığımızda ortaya harika bir şey çıktı: Architecht.

 

Kuveyt Türk Katılım Bankasının %100 iştiraki olarak 2015 yılında kurulan Architecht, bağlı olduğu şirketler grubu içerisinde geliştirdiği ana bankacılık uygulamalarının rekabet avantajına nasıl dönüştüğünü gördüğünde yepyeni bir vizyon ortaya koydu. Bu teknolojiyi tüm dünyaya yaymak.

DİĞER DESTEKLEYİCİLERİMİZ

ibb_istanbul-buyuksehir-belediyesi-logo-freelogovectors.net_.png

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Destekleyicimiz

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin en büyük ve en yoğun nüfuslu şehri olan İstanbul'un belediye yönetiminden sorumlu olan kurumdur. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul'un 39 ilçesini kapsayan geniş bir coğrafi alana hizmet verir. Şehrin altyapı, ulaşım, çevre, kültür, eğitim gibi birçok farklı alanında faaliyet gösterir. Belediyenin görevleri arasında yol bakımı, park düzenlemeleri, çevre temizliği, toplu taşıma hizmetleri gibi birçok alanda halkın yaşam kalitesini artırmak yer alır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul'un ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine katkıda bulunmayı amaçlar.

1_7c3548ef-5849-4677-8ea4-3a5cbd799e7e_grande.webp

The Purest Solutions

Destekleyicimiz

The Purest Solutions markası Alim Ozan Evliyaoğlu ve Hazal Evliyaoğlu tarafında 2020 yılında kurulan marka, hali hazırda 20 farklı ürünle 30'dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Marka olarak, kaliteli ve sonuç odaklı ürünler sunarak tüketicilere sağlıklı seçenekler sunmayı hedeflemektedir.

63f6004f54bd2.jpg

YVES ROCHER

Destekleyicimiz

Yves Rocher, Fransız kozmetik ve güzellik markasıdır. Şirket, 1959 yılında Yves Rocher tarafından kurulmuştur. Doğal kaynaklardan elde edilen bitkisel içeriklere odaklanarak, bitki kökenli ürünler üreten ve satan bir markadır. Yves Rocher, cilt bakımı, saç bakımı, makyaj ve parfüm gibi geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Şirket, dünya genelindeki birçok ülkede mağazalara ve online satış platformlarına sahiptir. Yves Rocher, doğal güzellik ve çevresel sürdürülebilirlik ilkelerine odaklanarak, kullanıcılarına kaliteli ve doğal ürünler sunmayı hedefler.

bottom of page